Структура за темами

  • 2020-2021 н.р.

  • Заочна форма навчання

  • Побудова дерева проблем і дерева рішень

  • Початок роботи над проєктом

    Практичне заняття

    11.03.2021р.

    10.00-11.20

    • Використовуючи допоміжні матеріали (ст 24-28) розробити титульнуй аркуш, анотацію та вступ у відповідності до мети вашого проекту. Коректність виконання перевірити за допомогою контрольних запитань та надіслати на перевірку. Завдання є груповим (2-4 людини у відповідності до обраної тематики). У разі не рівномірної участі членів команди у виконанні поставленого завдання, необхідно у листі надати інформацію щодо частки роботи, яку виконував кожен студент.

  • Постановка проблеми

    Практичне заняття

    30 березня 2020 р

    8.30-9.50

    • Використовуючи допоміжні матеріали (ст 28-34) розробити описати постановку проблеми, сформувати мету проекту за завдання у відповідності до мети вашого проекту. Коректність виконання перевірити за допомогою контрольних запитань та надіслати на перевірку. Завдання є груповим (2-4 людини у відповідності до обраної тематики). У разі не рівномірної участі членів команди у виконанні поставленого завдання, необхідно у листі надати інформацію щодо частки роботи, яку виконував кожен студент.

  • Припущення

    Практичне заняття

    6.04.2020

    8.30-9.50

    • Опрацювати ст 34-36 допоміжних матеріалів (розділи "методи", "цільові групи", "припущення"), визначити цільові групи вашого проекту, пропрацювати припущенння. Робота по припущенням виконується у вигляді таблички, в якій до кожного завдання проекту (крок реалізації) потрібно визначити припущення (що може стати на заваді реалізації саме цього завдання) та надати можливі рекомендації, щодо усунення даної перешкоди.

      Наприклад: завдання - проведення лекції, припущення - завадити можуть погодні умови; засоби усунення - можна використати мобільний брезентовий тент, який є у наявності у організації реалізатора.

      Завдання є груповим (2-4 людини у відповідності до обраної тематики). У разі не рівномірної участі членів команди у виконанні поставленого завдання, необхідно у листі надати інформацію щодо частки роботи, яку виконував кожен студент.

  • Результати проекту

    Практичне заняття

    12.04.2020

    8.30-9.50

    • Опрацювати ст 36-40 допоміжних матеріалів (розділи "Очікувані результати", "оцінювання", "життєздатність проекту"), зазначити результати проекту. Окремо короткотривалі практичні (посаджено 10 дерев) і якісні (створено зелену зону) та довготривалі (в подальшому новий сквер стане місцем відпочинку місцевого населення, яке буде дихати чистим повітрям, а невихлопними газами). Оцінювання не варто описувати, лише уважно прочитати. Цю частину роблять експерти. Варто лише розуміти, за що можна отримати, або втратити бали. "Життєздатність проекту" - дуже не велика, але цікава частина заявки. Більшість грантодавців хочуть, щоб після реалізації вашого проекту, він продовжив існувати. В  цій частині варто зазначити, як ваш проект буде фінансуватися без вас. Можливі варіанти - здавати, а за отримані кошти підримувати, ви як замовник будете підтримувати та використовувати для себе; ви не просите гроші, але зацікавлена сторона сама доглядає за результатами проекту (сквер буде підпорядкований ОСББ, який буде здійснювати догляд та прибирання, жителі мікрорайону беруть на себе зобовязання оплачувати дану роботу співробітників ОСББ). Будь-ласка врахуйте, що дані розділи проектної заявки є короткими. Винане завдання не має перевищувати 1 ст А4 формату.Завдання є груповим (2-4 людини у відповідності до обраної тематики). У разі не рівномірної участі членів команди у виконанні поставленого завдання, необхідно у листі надати інформацію щодо частки роботи, яку виконував кожен студент.

  • План реалізації проекту

    Практичне заняття

    27 квітня 2020 р.

    8.30-9.50

    • Опрацювати ст 40-42 матеріалів для опрацювання (розділ "План реалізації проекту (Timetable)"), розробити план реалізації проекту у графічному вигляді, як наведено у матеріалах для опрацювання. 

  • Бюджет проекту

    Практичне заняття

    4 травня 2020 року

    8.30-9.50

  • Презентація проекту

    Практичне заняття

    11 травня 2020

    8.30-9.50

    • Прочитати поради зі створення ефективної презентації. Базуючись на матеріалах напрацьованих протягом вивчення дисципліни розробити презентацію вашого проекту. Враховуйте, що цільова грвпа - це грантодавці. Ви маєте переконати їх, що ваш проект достойний фінансування. Не переобтяжуйте презентацію. Зазвичай на представлення проекту дають не більше 5 хвилин. Далі обговорення.