ПРН1. Застосовувати системний аналіз та синтез для вирішення завдань забезпечення національної безпеки.
ПРН2. Застосовувати вітчизняний та зарубіжний досвід забезпечення національної безпеки з урахуванням теорії національної безпеки під час здійснення професійної діяльності.
ПРН3. Приймати обґрунтовані рішення з питань забезпечення національної безпеки держави (за сферами забезпечення та видами діяльності), у тому числі в умовах багатокритеріальності, неповних чи суперечливих інформації та вимог.
ПРН4. Організовувати роботу колективу, забезпечувати професійний розвиток його членів та досягнення поставлених цілей.
ПРН5. Розробляти та реалізовувати інноваційні проекти у сфері національної безпеки з урахуванням правових, соціальних, економічних та етичних аспектів.
ПРН6. Вільно спілкуватися державною та іноземною мовами усно і письмово для обговорення професійної діяльності, результатів досліджень та інновацій, пошуку та аналізу відповідної інформації.
ПРН7. Аналізувати та оцінювати потенційний вплив розвитку технологій на сучасний стан безпекового середовища.
ПРН8 Забезпечувати дотримання принципу гендерної рівності під час здійснення професійної діяльності.
ПРН9. Синтезувати спектр заходів та підходів, що можуть використовуватись для вирішення проблем, пов’язаних з викликами глобальній, європейській та регіональній безпеці.
ПРН10. Формувати елементи (складові) стратегії національної безпеки держави (за сферами забезпечення та видами діяльності).
ПРН11. Застосовувати загальну методологію, спеціальні методи і технології для розв’язання професійних задач у визначених законодавством сферах та за напрямами майбутньої діяльності.
ПРН12. Застосовувати спеціалізовані концептуальні знання, що включають сучасні наукові здобутки і є основою для прийняття ефективних рішень, проведення досліджень та критичного осмислення проблем у галузі національної безпеки.
ПРН13. Організовувати та здійснювати керівництво територіальною обороною, мобілізаційною підготовкою та мобілізацією у межах професійної компетентності.
ПРН14. Зрозуміло і недвозначно доносити власні знання, висновки та аргументацію з питань національної безпеки до фахівців і нефахівців, зокрема до осіб, які навчаються.
ПРН15. Управляти проведенням заходів у процесі забезпечення національної безпеки в різних умовах обстановки з використанням нових стратегічних підходів.
ПРН16. Демонструвати розуміння комплексної природи економічної безпеки в системі забезпечення національної безпеки країни в умовах геополітичних та геоекономічних загроз (трансформацій).
ПРН17. Виявляти та прогнозувати ризики національній безпеці України з урахуванням теорій терорології та іредентизму та обґрунтовувати заходи щодо їх мінімізації для забезпечення економічної безпеки держави.
ПРН18. Ідентифікувати підозрілі фінансові операції та застосовувати сучасні підходи та механізми до запобігання і протидії фінансуванню тероризму та збройних конфліктів під час здійснення професійної діяльності.
ПРН19. Інтерпретувати механізми співпраці безпекових інституцій та контролюючих органів щодо протидії фінансування тероризму та збройних конфліктів.
ПРН20. Застосовувати інструменти антикризового управління та впровадження інновацій щодо запобігання і протидії фінансуванню тероризму та збройних конфліктів у сфері управління національною безпекою.
ПРН21. Характеризувати процес імплементації стандартів НАТО у безпековій галузі у національний правопорядок України та демонструвати знання актуального стану взаємовідносин України з Європейським Союзом, розробляти обґрунтовані управлінські рішення з урахуванням питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва у сфері запобігання і протидії фінансуванню тероризму та збройних конфліктів.