Налаштування інтерфейсу Microsoft Visual Studio 2015

Середовище розробки Visual Studio має багатовіконний інтерфейс (рис. 1), який можна налаштовувати під потреби конкретного користувача.

Інтерфейс MVS

Рис. 1

Pin

Рис. 2

Кількість та розташування панелей можна змінювати. Деякі панелі можуть бути згорнуті і відображатися в бокових панелях ліворуч або праворуч, наприклад, панель Обозреватель решений на рис. 13. Відкрити такі згорнуті панелі можна, клікнувши на їх назві. Проте, після виконання дій на такій панелі, вона автоматично буде згорнута. Для того, щоб закріпити панель на екрані, потрібно натиснути зображення «канцелярської кнопки» (рис. 2).

Сортування за алфавітом

Рис. 4

Якщо потрібна панель не відображається у вікні Visual Studio, її можна викликати, скориставшись відповідним пунктом головного меню Вид.

Переміщення блоків

Рис. 3

Для переміщення панелі в іншу область екрану потрібно скористатися схемою розташування, яка з’являється одразу після початку переміщення (рис. 3).

В панелі Свойства властивості компонентів можуть бути згруповані по категоріям або відображатися єдиним списком, впорядкованим за алфавітом (рис. 4).

Змінити кольорову схему Visual Studio можна, виконавши команду головного меню:  Сервіс --> Параметры --> Общие --> Цветовая тема.

Остання зміна: Thursday 24 November 2016 21:02 PM