Інтегральна компетентність. Здатність продукувати нові ідеї, розв'язувати комплексні проблеми у сфері економіки, а також проводити власне наукове дослідження, результати якого мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення, що передбачає глибоке переосмислення наявних та створення нових цілісних знань та/або професійної практики.
Загальні компетентності (ЗК):
ЗK01. Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.
ЗK02. Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.
ЗK03. Здатність працювати в міжнародному контексті.
ЗK04. Здатність генерувати нові ідеї (креативність).
ЗК05. Здатність розв’язувати комплексні проблеми економіки на основі системного наукового світогляду та загального культурного кругозору із дотриманням принципів професійної етики та академічної доброчесності.
ЗК06. Здатність до комунікабельного спілкування з колегами як на національному, так і на міжнародному рівні для реалізації інноваційних проектів або вирішення наукових проблем.
ЗК07. Здатність оцінювати можливі ризики, соціально-економічні наслідки управлінських рішень
ЗК08. Здатність розв’язувати комплексні проблеми в галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності
Спеціальні компетентності (СК):
СК01. Здатність виконувати оригінальні дослідження, досягати наукових результатів, які створюють нові знання в економіці та дотичних до неї міждисциплінарних напрямах і можуть бути опубліковані у провідних наукових виданнях з економіки та суміжних галузей.
СK02. Здатність усно і письмово презентувати та обговорювати результати наукових досліджень та/або інноваційних розробок українською та англійською мовами.
СК03. Здатність використовувати сучасні методології, методи та інструменти емпіричних і теоретичних досліджень у сфері економіки, методи комп’ютерного моделювання, сучасні цифрові технології, бази даних та інші електронні ресурси, спеціалізоване програмне забезпечення у науковій та науково-педагогічній діяльності.
СK04. Здатність здійснювати науково-педагогічну діяльність у закладах вищої освіти.
СК05. Здатність виявляти, поглиблено аналізувати та вирішувати проблеми дослідницького характеру у сфері економіки з врахуванням економічних ризиків та можливих соціально-економічних наслідків, оцінювати та забезпечувати якість виконуваних досліджень, у тому числі з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
СК06. Здатність обґрунтовувати та готувати економічні рішення на основі розуміння закономірностей розвитку соціально-економічних систем і процесів із застосуванням математичних методів та моделей.
СК07. Здатність ініціювати, розробляти і реалізовувати комплексні наукові проєкти в економіці та дотичні до неї міждисциплінарні підходи, проявляти лідерство та відповідальність при їх реалізації; комерціалізувати результати наукових досліджень та забезпечувати дотримання прав інтелектуальної власності.
СК08. Здатність адаптувати та впроваджувати в сфері обороноздатності передовий досвід країн, зарубіжних підприємств, ТНК, урядових та неурядових установ.
СК09. Здатність до розробки сценаріїв і стратегій розвитку соціальноекономічних систем.
СК10. Здатність досліджувати проблеми оборонної економіки та військовоекономічних, фінансових, ресурсних потенціалів іноземних держав
СК11. Здатність здійснювати техніко-економічний, фінансовий та стратегічний аналіз діяльності оборонних підприємств.